Datum: 18 mei 2018 tot 13 juli 2018

Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 2e etage en De Meerpaal Serviceplein. De Rede 80, 8251 EX  Dronten

De kunstenaars:

Liz van Moerkerk – schilderijen

Liz van Moerkerk heeft al vele jaren workshops en schilderlessen gevolgd waarbij Liz experimenteert met acrylverf en verschillende materialen. (stof, papier etc.)
De portretten, die Liz schildert, zijn figuratief/abstract.
Als een houding of blik haar raakt, kan dat een begin zijn voor een schilderij.
Het creatief bezig zijn geeft haar enorm veel energie.
Extra info op website

Kirsten bij ’t Vuur – werken van papier-maché

Kirsten bij ’t Vuur is begonnen met papier-maché, omdat haar toneelgroep rekwisieten nodig had voor een toneelstuk, dat lukte zo goed dat ze voor haarzelf aan de gang ging.
De hele figuur wordt opgebouwd uit papier-maché met hoogstens een kleine kern van gaas of draad voor volume of stevigheid.
Papier-maché is behoorlijk stootvast, daardoor is het mogelijk haar fantasie alle ruimte te geven met hoorns, takken en andere uitsteeksels.
De werken van Kirsten laten zien dat papier-maché zeker niet alleen geschikt is voor surprises of basisschoolwerkjes.
Extra info op website

Edith Kamphuis – keramiek

Edith Kamphuis exposeert keramische werken met als thema: “Bebouwde Kom”.
Het is steeds een kom van klei waar huisjes of soms een heel straatje op is gebouwd.
Zelf is Edith de laatste tijd  in haar privé leven erg bezig met huizen-verhuizen-tehuizen en dat heeft onmiskenbaar zijn weerslag op haar werk.
De voorstellingen hebben een positieve lading, het zijn geen krotten, het is mooi om daar te wonen.
Extra informatie op website