Datum: Vanaf 7 januari 2016

Opening: 7 januari 2016 16.00 uur door Bertus Flipse

Plaats: Zij- en bovengangen Aeres Bedrijvencentrum, De Drieslag 30, Dronten


Kunst op het werk is werken met Kunst
Onder deze noemer lenen kunstenaars via de Stichting Kunstraad Dronten voor onbepaalde tijd werk uit aan het Aeres Bedrijvencentrum. De wanden in de zij- en bovengangen van de publiek toegankelijke ruimten zijn aangekleed met nieuwe werken van kunstenaars. Deze expositie is het gehele jaar doorlopend te bezichtigen tijdens kantoortijden.

De kunstenaars:
Agnes van de Kamp  www.agnesvanderkamp.nl
Ans Hageman  anshageman.exto.nl
Tiny de Bruin  www.tinydebruin.nl
Andrea Veldman  www.andreaveldman.com
Jan Coenen   www.jancoenen.nl
Peter Koelman   www.artpeterkoelman.nl
Isabel Firvida   www.flevokunst.nl/lid/isabel-firvida
Bertie van Zijl   bertievanzijl.webs.com
Annie Timmerman
Fransje van Eersel   fransjetweebeeke.webs.com
Lily Potsdammer
Ingrid van der Klooster
Fred van Welie   www.behance.net/fredvanwelie
Thea Hussaarts   www.theahussaarts.nl
Marianne Klop-Groen   www.marianne-klop-groen.nl
Yvonne van Oirschot-van der Wiel   yvonnevanoirschot.nl
Sonja  Reedijk   www.sonjareedijk.nl
Gerrit Koster   www.gerritkoster.nl
Wichard de Roo   www.model4live.nl
Nelleke Brinkman   www.nellekebrinkman.nl
Henk Kapitein   www.henk-kapitein.nl
Kim Pasterkamp   atelierkim.nl
Margreet van Slochteren