Datum: 1 nov 2013 t/m 30 okt 2014

Opening: 1 nov 2013 om 15.00 uur in het ABC


Kunstenaars:

Annette Sieger www.annettesieger.nl
Bernadette Brefeld www.bernadettebrefeld.nl
Dieuwke Kanters
Dorrith Hillenbrink www.kup-11.nl
Edith Kamphuis www.edithkamphuis.nl
Elsa Blaaser www.elsablaaser.nl
Go Flores www.go4art.nl
Henk Siepel www.henksiepel.exto.nl
Janny Heinsman www.atouchofart.nl
Lies Resink www.hetzolderatelier.nl
Marion Vester www.marionvester.exto.nl

Onder de noemer ‘Kunst op het werk is werken met kunst’ lenen kunstenaars via de Stichting Kunstraad Dronten voor onbepaalde tijd werk uit aan het Agrarisch Bedrijven Centrum en de Christelijke Agrarische Hogeschool. De wanden in de publiek toegankelijke ruimten van het ABC gebouw en de CAH zijn aangekleed met nieuwe werken van kunstenaars uit Flevoland, Kampen en Doornspijk.
Deze expositie is het gehele jaar doorlopend te bezichtigen.